График работы объединений по интересам

РАСКЛАД РАБОТЫ ЗАНЯТКАЎ ПА ІНТАРЭСАМ НА 2020/2021 н.г.

№ п\п

Назва ЗАНЯТКА

Кіраўнік

Коль-касць гадзін

Дзень правя-дзення

Час  правя-дзення

Кабі-

нет

1.

Белая ладдзя

Чынікайла М.К.

1

пятніца

12.45-13.30

Трэн. зала

2.

Шахматная каралева

Чынікайла М.К.

1

пятніца

13.40-14.25

Трэн. зала

3.

Інтэлектуальны клуб

Скрабец І.А.

1

аўторак

18.00-18.45

43

4.

Харавы

Сядляр А.Ф.

2

чацвер

12.30-13.15

73

5.

ЮІДР

Ярмакевіч А.М.

1

панядзелак

13.40-15.10

Трэн.зала

6.

Фантазёры

Мазоль А.М.

1

пятніца

11.50-12.35

32

7.

Умелыя ручкі

Мальцэвіч В.А.

1

пятніца

11.50-12.35

36

8.

Юны кнігалюб

Арлянін Н.У.

1

пятніца

11.50-12.35

35

9.

Чараўнікі

Лемяза А.Г.

1

панядзелак

12.00-12.45

34

10.

Маленькія майстры

Балтуха А.У.

1

серада

17.30-18.15

32

11.

Маленькія майстры

Лемяза В.І.

1

серада

17.30-18.15

34

12

Маленькія майстры

Кірыловіч В.Л.

1

серада

17.30-18.15

38

13

Маленькія майстры

Крупкевіч А.І.

1

серада

17.30-18.15

36

14

Бумажная фантазія

Лемяза Н.С.

1

панядзелак

12.00-12.45

48

15

Юны кнігалюб

Піваварэвіч В.В.

1

панядзелак

12.00-12.45

46

16

У свеце этыкету

Быба Г.А.

1

панядзелак

12.00-12.45

42

17

Наш край

Быба І.М.

1

панядзелак

12.00-12.45

48

18

Мультымедыйныя тэхналогіі

Крупкевіч М.С.

1

аўторак

13.40-14.25

14

19

Бураціна

Шчучка А.І.

2

панядзелак

13.40-15.10

2

20

Рукадзельніца

Гром С.В.

1

панядзелак

15.10-15.55

1

21

Умелыя ручкі

Гром С.В.

1

панядзелак

16.05.16.50

1

22

Залатая ракетка

Мазоль У.І

1

панядзелак

18.00-18.45

Спатр. зала

23

Гуляем у футбол

Ралаў У.В.

1

аўторак

17.00-17.45

Спатр. зала

24

Алімпійскія надзеі

Мазоль Р.І.

1

Серада

18.00-18.45

Спатр. зала

 

№ п\п

Назва ЗАНЯТКА

Кіраўнік

Коль-касць гадзін

Дзень правя-дзення

Час  правя-дзення

Кабі-

нет

1.

Харавы

Сядляр А.Ф.

2

субота

10.00-11.30

73

2.

Вакальны (Мл. Гр.)

Сядляр А.Ф.

1

субота

11.30-12.15

73

3.

Вакальны (Ст. Гр.)

 

Сядляр А.Ф.

1

субота

12.15-13.00

73

4.

Фантазія

Пінчук У.У.

2

субота

10.00-11.30

48

5.

 Эколаг

Казак Н.І

1

субота

10.00-10.45

50

6.

Інтэлектуальны клуб

 

Скрабец І.А.

1

субота

14.15-15.00

43

7.

Вандроўка па Велікабрытаніі і ЗША

Чэчка Н.С.

1

субота

9.00-9.45

47

8.

Азбука кінематографа

Сыса Т.М.

1

субота

11.00-11.45

30

9.

Робататэхніка на аснове Arduino

Казак М.І.

1

субота

10.00-11.30

41

11.

Камп’ютарныя тэхналогіі

Крупкевіч М.С.

1

субота

13.00-13.45

14

12.

Мой камп’ютар

 

Крупкевіч М.С.

1

субота

14.40-15.25

14

13.

Займальная інфарматыка

Крупкевіч М.С.

1

субота

13.55-14.40

41

14.

Фантазія

Мазоль А.М. 1

1

субота

13.30-14.15

33

15.

Юны кнігалюб

Тарасевіч М.С.

1

субота

14.15-15.00

46

16.

Бумажная фантазія

Каляда Т.М.

1

субота

13.00-13.45

42

17.

Маленькія майстры

Кажаноўская К.М.

1

субота

14.00-14.45

44

18.

Умелыя ручкі

Казак В.М.

1

субота

13.00-13.45

48