Факультативы

Расклад факультатыўных заняткаў

на 2020/2021 навучальны год

п/п

Назва факультатыва  (згодна праграмы)

Прадмет

Прозвішча, імя, імя па бацьку

Клас

Кол.

гадзін

Кол. вучняў

Час і месца правядзення

1

Бел.землі ў складзе Расійскай імперыі:фарміраванне індустрыяльнага грамадства, нацыі (к. ХVIII-XXстст.)

Гісторыя

Сімановіч І.М.

8 “А”

1

7

Пятніца , 14.05, каб.№ 24

2

Паўтараем матэматыку

Матэматыка

Тарасевіч Т.С.

9 “Г”

1

7

Серада, 17.00, каб.№ 15

3

Уводзіны ў аграрныя прафесіі

 

Самсон А.В.

11 “В”

2

6

Пятніца, 13.05, каб.№ 82

4

Чароўны свет неарганічнай хіміі

Хімія

Самсон А.В.

11 “Б”

1

7

Серада, 14.05,

каб.№ 10

5

Беларускія землі ў складзе Рэчы Паспалітай

Гісторыя

Сядляр У.М.

7 “Б”

1

7

Чацвер, 16.30, кабінет гісторыі

6

Сусветная гісторыя ў тэстах і задачах

Гісторыя

Сядляр У.М.

10 “Б”

1

7

Субота, 9.00, кабінет гісторыі

7

Карункавае зачараванне

Прац.нав.

Гром С.В.

9 “В”

1

8

Пятніца, 16.00, кабінет працоўнага навучання

8

Фінансавая граматнасць

Гісторыя

Сыса Ів.Мак.

9 “Г”

1

15

Аўторак, 14.05, каб.№15

9

Практыкум па чытанню

Англ.мова

Пархоменка Н.С.

6 “Б”

1

7

Серада, 14.05, каб.№27

10

Паўтараючы фізіку, правяраю сябе

Фізіка

Сыса В.П.

11 В”

1

8

Чацвер,

16.30, каб. №12

11

Зялёныя школы

Біялогія

Казак Н.І.

6 “А”

1

7

Чацвер, 14.05, каб.№23

12

Падарожжа ў краіну Займальнай матэматыкі

Матэматыка

Ярмакевіч А.М.

5 “Г”

1

7

Панядзелак, 14.05, каб.№44

13

Колькасныя суадносіны ў хіміі

Хімія

Піваварэвіч В.І.

9 “Б”

1

7

Пятніца, 14.05, кабінет хіміі

14

Фізіялагічныя і гігіенічныя аспекты здароўя чалавека

Біялогія

Багатка І.М.

9 “А”

1

7

Пятніца, 14.05, каб.№32

15

Складаны сказ без складанасці

Бел.мова

Мазоль Г.М.

9 “А”

1

7

Серада, 14.05, каб.№18

16

Храмы, замкі і палацы Беларусі

Гісторыя

Мазоль М.М.

6 “Г”

1

7

Серада, 14.05, кабінет гісторыі

17

Інфарматыка

Інфарматыка

Масалыка М.С.

9 “Б”

1

7

Пятніца, 16.15, кабінет інфарматыкі

18

Чароўны свет кулінарыі

Прац.нав.

Крупкевіч Ж.М.

6 “В”

1

10

Аўторак, 14.20, кабінет прац. нав.

19

Фізічная падрыхтоўка будучага абаронца Айчыны

ДМП

Сыса Міх.Ів.

11 “А”

1

7

Пятніца, 14.05,файе

20

Абаронцы Айчыны

ДМП

Сыса Міх.Ів.

10 “А”

1

7

Серада, 16.15, файе

21

Уводзіны ў пед. прафесію

 

Ралава А.У.

11 “Б”

2

6

Пятніца, 14.05,

 каб.№ 10

22

Уводзіны ў агр.прафесію

 

Петрусевіч М.Р.

10 “В”

2

4

Панядзелак, 16.15, каб.№46

23

Уводзіны ў пед. прафесію

 

Чынікайла Н.І.

10 “Б”

2

12

Аўторак, 17.00,

каб.№46

24

Прафесія маёй мары

 

Лемяза С.У.

9 “А”

1

18

Чацвер, 10.00, каб.№18

25

Прафесія маёй мары

 

Лемяза С.У.

9 “Б”

1

21

Аўторак, 10.00, каб.№81

26

Прафесія маёй мары

 

Крупкевіч Ж.М.

9 “В”

1

19

Пятніца, 10.00, каб.№43

27

Прафесія маёй мары

 

Крупкевіч Ж.М.

9 “Г”

1

20

Пятніца, 9.00, каб.№15

28

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

 

Сыса Міх.Ів.

6 “А”

1

25

Аўторак,

9.00, каб.№23

29

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

 

Сыса Міх.Ів.

6 “Б”

1

23

Аўторак, 10.00, каб.№27

30

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

 

Сыса Міх.Ів.

6 “В”

1

24

Аўторак, 8.00, каб.№7

31

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

 

Сыса Міх.Ів.

6 “Г”

1

22

Аўторак, 11.00, каб.№47