Расклад факультатыўных заняткаў
на І ступені агульнай сярэдняй адукацыі
2023/2024 навучальны год, ІI паўгоддзе
Клас |
Назва факультатыўнага занятка |
Кол-ць вучняў |
Кол-ць гадзін |
Прозвішча, імя, імя па бацьку настаўніка |
Дзень нядзелі, час, кабінет |
1-А |
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Мазоль Ала Мікалаеўна-1
|
Аўторак, 11:40,каб.34 |
Асновы моўнай культуры |
6 |
1 |
Чацвер,11:40,каб.34 |
||
Мой край |
6 |
1 |
Серада, 11:40,каб.34 |
||
1-Б |
Асновы моўнай культуры |
6 |
1 |
Мальцэвіч Вера Адамаўна
|
Аўторак, 11:40,каб.26 |
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Серада,11:40,каб.26 |
||
Мой край |
6 |
1 |
Чацвер, 11:40,каб.26 |
||
1-В |
Асновы моўнай культуры |
6 |
1 |
Дубейка Наталля Міхайлаўна
|
Аўторак, 11:40,каб.23 |
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Серада,11:40,каб.23 |
||
1-Г |
Асновы моўнай культуры |
6 |
1 |
Ярмоліч Ірына Міхайлаўна
|
Серада, 11:40,каб.53 |
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Аўторак11:40,каб.53 |
||
1-Д |
Асновы моўнай культуры |
6 |
1 |
Арлянін Наталля Уладзіміраўна |
Серада, 11:40,каб.8 |
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Аўторак,11:40,каб.8 |
||
2-А |
Матэматычная вясёлка |
6 |
1
|
Гайкевіч Галіна Пятроўна |
Панядзелак,12:50, каб.45 |
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Мазоль А.М.(1) |
Чацвер,11:55,каб.45 |
|
2-Б |
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Тарасевіч Марыя Сцяпанаўна |
Панядзелак,11:55, каб. 46 |
2-В |
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Каляда Таццяна Міхайлаўна |
Серада,11:55, каб.42 |
2-Г |
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Кажаноўская Кацярына Мікалаеўна |
Аўторак, 11:55,каб.43 |
2-Д |
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Казак Вераніка Мікалаеўна |
Аўторак, 11:55,каб.48 |
3-А |
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Лемяза Вольга Іванаўна |
Панядзелак,11:55, каб.39 |
Путешествие в мир сказки |
6 |
1 |
Чацвер 13:45,каб.39 |
||
3-Б |
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Кірыловіч Валянціна Леанідаўна
|
Серада, 12:50,каб.38
|
Путешествие в мир сказки |
6 |
1 |
Аўторак,,12:50,каб.38 |
||
3-В |
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Крупкевіч Алена Іванаўна
|
Пятніца,11:55, каб.36 |
Путешествие в мир сказки |
6 |
1 |
Аўторак, 12:50, каб.36 |
||
3-Г |
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Адзінокая Рыта Мікалаеўна |
Аўторак, 12:50,каб.35 |
Путешествие в мир сказки |
6 |
1 |
Чацвер,12:50, каб.35 |
||
3-Д |
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Кардаш Любоў Юр’еўна |
Чацвер, 12:50,каб.37 |
Путешествие в мир сказки |
6 |
1 |
Аўторак, 12:50, каб.37 |
||
4-А |
Путешествие в мир сказки |
6 |
1 |
Тарасевіч Людміла Ільінічна
|
Чацвер, 17:40, каб.45 |
Лепка |
6 |
1 |
Аўторак, 17:40, каб.45 |
||
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Пятніца,16:45, каб.45 |
||
4-Б |
Лепка |
6 |
1 |
Піваварэвіч Вольга Васільеўна |
Пятніца, 17:40, каб.46 |
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Панядзелак, 16:45, каб.46 |
||
Путешествие в мир сказки |
6 |
1 |
Аўторак, 17:40, каб.46 |
||
4-В |
Путешествие в мир сказки |
6 |
1 |
Клочка Наталля Міхайлаўна
|
Аўторак, 16:45, каб.42 |
Лепка |
6 |
1 |
Чацвер, 17:40, каб.42 |
||
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Панядзелак, 17:40, каб.42 |
||
Мастацка-моўная дзейнасць на замежнай мове |
6 |
1 |
Пятніца,17.40, каб.42 |
||
4-Г |
Путешествие в мир сказки |
6 |
1 |
Лемяза Наталля Сцяпанаўна
|
Аўторак, 16:45, каб.43 |
Лепка |
6 |
1 |
Пятница, 17:40, каб.43 |
||
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Панядзелак, 17:40, каб.43 |
||
4-Д |
Путешествие в мир сказки |
6 |
1 |
Быба Іна Міхайлаўна |
Чацвер, 17:40,каб.48 |
Лепка |
6 |
1 |
Серада, 17:40,каб.48 |
||
Вытокі роднай мовы |
6 |
1 |
Панядзелак, 16:45, каб.48 |
Расклад факультатыўных заняткаў
на другое паўгоддзе
2023/2024 навучальны год
№ п/п |
Назва факультатыва (згодна праграмы) |
Прадмет |
Прозвішча, і мя і імя па бацьку настаўніка |
Клас |
Час і месца правядзення |
Коль-касць вучняў |
1 |
Гатовы Радзіме служыць |
ДМП |
Сыса М.І. |
11А |
Аўторак 14.45-15.30, каб.24 |
6 |
2 |
Гатовы Радзіме служыць |
ДМП |
Сыса М.І. |
10б |
Панядзелак 13.50-14.35, каб.16 |
6 |
3 |
Алгебра вучыць разважаць |
Матэматыка |
Тарасевіч Т.С. |
7В |
Серада12.55-13.40, каб. 18 |
6 |
4 |
Алгебра вучыць разважаць |
Матэматыка |
Тарасевіч Т.С. |
8А |
Пятніца 12.55-13.40, каб. 21 |
6 |
5 |
Дапытлівым аб таямніцах рэчыва
|
Хімія |
Стаднік Н.М. |
8Б |
Аўторак 14.45-15.30,каб.7 |
6 |
6 |
Чароўны свет арганічных рэчываў |
Хімія |
Стаднік Н.М. |
10а |
Пятніца 14.45-15.30,каб.7 |
6 |
7 |
Уводзіны ў інфарматыку |
Інфарматыка |
Крупкевіч М.С. |
5Б |
Панядзелак 11.55-12.40.каб.48 |
6 |
8 |
Камунікатыўная граматыка |
Англійская мова |
Гутарава Л.Л. |
8Г |
Серада 12.55-13.40,каб.44 |
6 |
9 |
Фізіка вакол нас |
Фізіка |
Казак М.І. |
8Г |
Чацвер 14.55-15.40,каб.12 |
6 |
10 |
Вучымся вымяраць фізічныя велічыні |
Фізіка |
Крупкевіч Ж.М. |
7Б |
Субота 10.40-11.25,каб.2 |
6 |
11 |
Біялогія: абагульняючае паўтарэнне |
Біялогія |
Багатка І.М. |
11Б |
Пятніца 08.00-08.45, каб.50 |
6 |
12
|
ВАВ савецкага народа |
Гісторыя |
Мазоль М.М. |
9А |
Аўторак 13.45-14.30, каб.23 |
25 |
13
|
ВАВ савецкага народа |
Гісторыя |
Мазоль М.М. |
9Б |
Серада 13.45-14.30, каб.27 |
25 |
14 |
ВАВ савецкага народа |
Гісторыя |
Мазоль М.М. |
9В |
Пятніца 14.45-15.30, каб.7 |
24 |
15 |
ВАВ савецкага народа |
Гісторыя |
Мазоль М.М. |
9Г |
Пятніца 12.55-13.40, каб 47 |
22 |
16 |
Фінансавая граматнасць |
Грамадазнаўства |
Сыса І.М. |
8Б |
Пятніца 14.45-15.30, каб.28 |
6 |
17 |
Храмы, замкі і палацыБеларусі |
Гісторыя |
Сімановіч І.М. |
6Б |
Серада 12.50-13.35, каб.10 |
6 |
18 |
Каруначніца |
Прац.навучанне |
Гром С.В. |
6Б |
Серада 13.45-14.30, каб.1 |
6 |
19 |
Прапільная разьба і выпільванне па драўніне |
Прац.навучанне |
Лемяшэўскі Д.П. |
7В |
Аўторак 13.45-14.30, каб.4 |
6 |
20
|
ПММ |
Прац.навучанне |
Крупкевіч Ж.М. |
9А |
Серада 13.45-14.50, каб.23 |
25 |
21
|
ПММ |
Прац.навучанне |
Крупкевіч Ж.М. |
9Б |
Панядзелак 13.50.-14.35, каб.16 |
25 |
22 |
ПММ |
Прац.навучанне |
Крупкевіч Ж.М. |
9В |
Пятніца 14.45-15.30, каб.7 |
24 |
23 |
ПММ |
Прац.навучанне |
Крупкевіч Ж.М. |
9Г |
Серада 14.45-15.30, каб 47 |
22 |
24
|
АБЖ |
|
Сыса М.І. |
7А |
Серада 12.50-13.35, каб 5 |
6 |
25 |
АБЖ |
|
Сыса М.І. |
7Б |
Аўторак 14.45-15.30, каб 15 |
6 |
26 |
АБЖ |
|
Сыса М.І. |
7В |
Субота 10.50-11.35, каб18 |
6 |
27 |
Вучымся жыць у міры і згодзе |
|
Казуля Ю.В. |
5А |
Серада 13.50-14.35, каб.82 |
6 |
28 |
Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму |
|
Піваварэвіч Я.М. |
5А |
Аўторак 13.50-14.35, каб.82 |
6 |
29 |
Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму |
|
Піваварэвіч Я.М |
5Б |
Чацвер 13.50-14.35, каб.81 |
6 |
30 |
Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму |
|
Піваварэвіч Я.М |
5В |
Серада 13.50-12.50, каб.17 |
6 |
31 |
Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму |
|
Піваварэвіч Я.М |
5Г |
Серада 12.55-13.40, каб.43 |
6 |
32 |
Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму |
|
Піваварэвіч Я.М |
6А |
Чацвер 11.55-12.40, каб.45 |
6 |
33 |
Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму |
|
Піваварэвіч Я.М |
6Б |
Панядзелак 13.50-14.35, каб.23 |
6 |
34 |
Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму |
|
Піваварэвіч Я.М |
6В |
Чацвер 12.55-13.40, каб.46 |
6 |
35 |
Асновы духоўна-маральнай культуры і патрыятызму |
|
Піваварэвіч Я.М |
6Г |
Панядзелак 12.55-13.40, каб.48 |
6 |
36 |
Уводзіны ў педагагічную прафесію |
|
Мазоль А.М. |
11А |
Серада 16.00-17.35, каб.24 |
5 |
37 |
Уводзіны ў спартыўна-педагагічныя прафесіі |
|
Сыса М.І. |
10А |
Серада,чацвер 13.50-15.25, каб 29 |
4 |
38 |
Уводзіны ў аграрныя прафесіі |
|
Самсон А.В. |
10В
|
Аўторак 13.50-15.25, каб16 |
3
|
39 |
Уводзіны ў аграрныя прафесіі |
|
Самсон А.В. |
11А |
Пятніца 13.50-15.25, каб.24 |
5 |